TR
Faaliyet Alanları

Bireysel Konut

Pratik Hazır Konut Çözümleri 

YENİLENEN NESTAVILLA İLE HAYATINIZDA YEPYENİ BİR SAYFA!

Vefa Group'un pratik hazır konut çözümleri sunan bireysel markası Nestavilla, yapı malzemesi ve teknolojisi ile birbirinden farklı fugalı panel, hafif çelik, modül ve panel prefabrik ev konseptleriyle sizi, dilediğiniz yerde ev sahibi yapıyor. Çok sayıda yeni modeli, geniş fiyat ve tasarım yelpazesiyle Nestavilla, her türlü beklentinize cevap vermeye, sunduğu mimari özgürlükle sizi mutlu etmeye hazır. Doğayla baş başa kalmak istediğiniz anlar, tatiller ve hafta sonları Nestavilla ile bambaşka bir keyfe dönüşüyor!

Yeni evinizin her metre karesinde teknoloji ile tasarımı buluşturan Nestavilla, standart konut mimarisine yepyeni bir yaklaşım getiriyor. Daha özgür ve yenilikçi bu yaklaşımla, göz alıcı estetik konutlar, yaşamı bambaşka bir boyuta taşıyor!

100’ü aşkın ülkede ön üretimli yapılar konusunda ürün ve çözümler sunan, tecrübesi ve donanımıyla, sektöründe dünyanın en büyük markaları arasında yer alan Vefa güvencesiyle konut projeleri geliştiren Nestavilla, Türkiye’nin dört bir yanında konut beklentilerini karşılıyor.

Daha detaylı bilgi için www.nestavilla.com

NESTAVILLA